הכירו את הצוות

פרופסור סובחי אבו-עביד

פרופ' סובחי הינו אחד המנתחים הבריאטרים המנוסים והמובילים ביותר בישראל. הוא מכהן כסגן מנהל המחלקה לכירורגיה כללית במרכז הרפואי סוראסקי בתל-אביב (בית חולים איכילוב), והמנהל של השירות הכירורגי לטיפול בהשמנת יתר באותו מרכז. בנוסף פרופ' סובחי הינו המנתח הבכיר במרכז הבריאטרי של המרכז הרפואי מדיקל סנטר בהרצליה.

פרופ' סובחי השלים את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית ירושלים, ואת התמחותו העביר בארצות הברית, בלגיה וגרמניה.

כמו כן, פרופ' סובחי הינו מרצה קליני בכיר בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב, חבר באגודה הישראלית לכירורגיה אנדוסקופית, האגודה האמריקאית לניתוחים בריאטרים, הפדרציה הבינלאומית לטיפול כירורגי בהשמנת יתר והאגודה הישראלית לכירורגיה.

פרופ' סובחי פרסם 42 מאמרים, 50 מקרי בוחן.

אילנה ניקיפורובה

דיאטנית מוסמכת, בעלת תואר ראשון במדעים, ודיאטנית קלינית

אילנה היא דיאטנית קלינית עם התמחות בבריאטריה וגסטרואנטרולוגיה.

אילנה הולכת יד ביד עם מטופליה לאורך כל התהליך, בכל שלב ושלב – מוודאה את מוכנות המטופלים לקראת הניתוח, מייעצת ומלווה את החולים לאחר הניתוח תוך תמיכה מתמשכת בשינוי אורח חייהם בזמן התהליך ולאחריו.

טרם עבודתה עם פרופ' סובחי, אילנה שימשה כדיאטנית ראשית בבית החולים "מירב"; דיאטנית ראשית במחלקה הכירורגית באסותא, תל-אביב; חברה בוועדת הבריאטריה לאבחון מועמדים לניתוח בריאטרי; ופיקחה על ההתמחות המקצועית של דיאטנים בבית החולים.

אילנה הינה חברה בעמותת "עתיד" – עמותת הדיאטנים והתזונאים בישראל, ומרצה לעיתים קרובות בוועידות מקצועיות בנושא הבריאטריה.

 

אמילי חבש

מתאמת רפואית

בתפקידה כמתאמת רפואית ראשית, אמילי מקבלת את המטופלים, מתכננת ומתאמת את תוכנית הניתוח, מסייעת ותומכת במטופלים בהכנתם לקראת ניתוח, ומציגה את החולים לוועדת הבריאטריה בכל שלב עד לקביעת התאריך לניתוח.

גלילה לראש העמוד